Promocja usług IT na rynku niemieckim

Britenet to duża firma – software house, który zajmuje się leasingiem ekspertów branży IT. Od kilkunastu lat działa na polskim rynku, realizując projekty jako partner biznesowy wielu światowych marek. To dla nich tworzy i implementuje system sprzedażowy Salesforce (CRM) oraz outsourcinguje swoich pracowników. Klient posiada centra kompetencyjne w 4 miastach w kraju. W ramach kontynuacji współpracy, dla tego ważnego kontrahenta mieliśmy poprowadzić kampanię AdWords.

ad-sm-britenet
Problem ico kopia

Dla firmy, dla której wcześniej zaprojektowaliśmy landing page, teraz mieliśmy wykonać przeprowadzić kampanię reklamową w wynikach wyszukiwania niemieckojęzycznej wersji wyszukiwarki Google (google.de). Działania te wsparliśmy remarketingiem skierowanym do użytkowników, którzy odwiedzili już stronę internetową klienta. Banery wyświetlały się zarówno w sieci reklamowej Google, jak i w serwisie Facebook.

Rozwiązanie ico kopia copy

Zależało nam, by banery oddawały profesjonalizm i nowoczesność firmy. Zachowaliśmy kolorystykę charakterystyczną dla marki. W ramach kampanii podpięliśmy wyspecjalizowane narzędzia (m. in. Hotjar, Live Call), wgraliśmy piksel Facebooka, czy zaimplementowaliśmy tag remarketingowy.

Efekty ico kopia copy 2

W wyniku prowadzonej akcji remarketingowej oraz innych działań promocyjnych Bitenet systematycznie pozyskuje nowych klientów na swoje usługi. Efekty kampanii są tak zadowalające, że w trakcie trwania kampanii rozszerzyliśmy naszą współpracę o nowe obszary.

Chcesz zrealizować podobny projekt w swojej firmie?

INNE REALIZACJE