Cykliczne promocje na Facebooku dla Odkryj-Auto

Odkryj-Auto to wypożyczalnia samochodów, która posiada 23 punkty odbioru w całej Polsce, w tym przy większości lotnisk. Oferuje samochody w najniższych cenach na rynku – od 49 zł za dobę. Daje klientom możliwość wyboru pojazdów różnej wielkości: od małych aut czteroosobowych po dziewięcioosobowe vany i samochody marek premium.

ad-sm-vacans-odkryj-auto
Problem ico kopia

Celem Klienta był wzrost liczby rezerwacji dokonywanych online. Największa grupa osób wypożycza samochody w okresie letnim. Firmie Odkryj-Auto zależało na tym, by liczba wypożyczeń była równie wysoka w pozostałych miesiącach roku.

Rozwiązanie ico kopia copy

Wspólnie z przedstawicielami firmy Odkryj-Auto stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie organizowanie cyklicznych „Środowych Promocji”, które staną się stałym elementem fanpage’a. Jeżeli promocje organizowane są regularnie, z tygodnia na tydzień, klient chętnie powraca na profil firmy, a o promocjach dowiaduje się coraz większa grupa osób.

Efekty ico kopia copy 2

Środowe promocje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem – w każdym kolejnym tygodniu notowaliśmy tendencję wzrostową. Od 18 stycznia 2017 do 21 czerwca 2017 tylko w środy liczba wszystkich odbiorców wyniosła łącznie prawie 73 tysiące. Środowe posty zdobyły 484 polubień i 2841 kliknięć. W ramach jednej „Środowej Promocji” zorganizowaliśmy zabawę, w której każdy z odbiorców mógł wygrać 15% zniżki na wypożyczenie dowolnego auta. Zainteresowanie fanów było tak duże, że w akcji promocyjnej wzięło udział 185 osób – generując 689 reakcji. Sam post dotarł do imponującej liczby osób – 22 134 odbiorców.

Chcesz zrealizować podobny projekt w swojej firmie?

INNE REALIZACJE