Opracowanie identyfikacji wizualnej
kancelarii UBIIUS

Wyzwanie

Działająca od kilku lat kancelaria prawna UBI IUS specjalizująca się w odzyskiwaniu odszkodowań zwróciła się do nas o odświeżenie dotychczasowego wizerunku firmy. Zadanie polegało na gruntownej przebudowie funkcjonującej wcześniej identyfikacji wizualnej, a także stworzeniu wielu elementów graficznych zupełnie od nowa.

Rozwiązanie

Projektując logo i materiały reklamowe, skupiliśmy się na podkreśleniu profesjonalnego wizerunku firmy. Właśnie dlatego nasi graficy wykorzystali przede wszystkim odcienie ciemnego granatu wzbogacone elementami eleganckiego beżu i niebieskiego. Prosty krój czcionek w kolorach klasycznej bieli (na ciemnym tle) i czerni (na jasnym tle) dodatkowo uwydatnia charakter kancelarii jako miejsca, w którym można uzyskać fachową pomoc prawną.

ubiius-ulotki

Projekty materiałów
reklamowych

Współpraca polegała na stworzeniu materiałów marketingowych różnego typu, zarówno tych wykorzystywanych w wersji drukowanej, jak i cyfrowej. Podstawą stało się stworzenie nowego logo, które w sposób jednoznaczny, ale niestandardowy miało oddawać charakter firmy.

 

Oprócz logotypu wykonaliśmy także projekty ulotek oraz materiałów cyfrowych wykorzystywanych na stronie internetowej (również naszego autorstwa) oraz w kampaniach reklamowych prowadzonych w sieci.

Chcesz zrealizować podobny projekt w swojej firmie?

INNE REALIZACJE