Kompleksowe opracowanie
identyfikacji wizualnej MPW

Wyzwanie

Jedyny w kraju producent niezawodnych, innowacyjnych wirówek medycznych i laboratoryjnych zgłosił się do nas z prośbą o rewitalizację wizerunku marki. Naszym zadaniem było kompleksowe opracowanie poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej na nowo, nadanie im świeżego, nowoczesnego, a jednocześnie profesjonalnego wyglądu, nawiązującego do specyfiki branży.

Rozwiązanie

Jasno określone cele pozwoliły nam opracować projekt graficzny firmowej strony internetowej producenta wirówek. Zajęliśmy się również jej wdrożeniem. Ponadto przygotowaliśmy wzór prezentacji firmowej, stopkę mailową, szablony materiałów drukowanych, pieczątek i tabliczek na gabinety lekarskie.

identyfikacja-wizualna-mpw1

Logo jubileuszowe i akcydensy

Pierwotny wygląd logotypu stał się dla nas punktem wyjścia do stworzenia Podstawowej Księgi Znaku oraz pozostałych komponentów decydujących o spójnym wizerunku przedsiębiorstwa. Na bazie dotychczasowego symbolu firmowego zaprojektowaliśmy również logo jubileuszowe na 70-lecie istnienia MPW Med. Instruments.

Zajęliśmy się kreacją wzoru certyfikatu, znaczka „Wyprodukowano w Polsce”, kalendarza trójdzielnego, notesu otwieranego i notesu zwykłego w formacie A4.

Materiały dla biznezu

Kontrahentami i partnerami handlowymi MPW Med. Instruments są odbiorcy krajowi i zagraniczni. Działająca od wielu dekad firma zdążyła ugruntować swoją pozycję i zbudować rozległą sieć dystrybucyjną. Mając to na uwadze, należało przygotować profesjonalne wzory materiałów dla biznesu, które umożliwiałyby prezentację oferty i świadczyły o zdobytej renomie.

Zachowując ogólną kolorystykę, opracowaliśmy projekty wizytówek, papieru firmowego i koperty firmowej.

identyfikacja-wizualna-mpw3

Chcesz zrealizować podobny projekt w swojej firmie?

INNE REALIZACJE