Kampania Facebook Ads dla Modnych Dużych Rozmiarów

W czasach, gdy bycie fit nie wychodzi z mody, osoby puszyste miewają spore problemy z dobraniem odpowiedniego fasonu ubrania pasującego do pełnej figury. O klientów o obfitszych kształtach zadbał jednak sklep Modne Duże Rozmiary. Firma działa na terenie całego kraju, prowadząc sprzedaż internetową. W Warszawie znajduje się również stacjonarny salon oferujący garderobę w rozmiarach XXL.

ad-sm-vacans-modne-duze-rozmiary
Problem ico kopia

Kluczowym celem kampanii był wzrost sprzedaży asortymentu oferowanego w cenach promocyjnych. Dodatkowe założenie polegało na dotarciu do jak największej grupy odbiorców, którzy poszukiwali trudno dostępnej odzieży w dużych rozmiarach.

Rozwiązanie ico kopia copy

By sprostać założeniom, na Facebooku przygotowaliśmy kampanię promocyjną skierowaną do precyzyjnie dobranej grupy docelowej. Odbiorcami reklam były tylko te osoby, które interesowały się ubraniami w dużych rozmiarach. Ponadto w kampaniach stosowaliśmy remarketing.
W czasie akcji promocyjnej wykorzystywaliśmy nowy (w tamtym czasie) rodzaj reklamy – Multi Product Ads. Dzięki niemu można w zaledwie 1 reklamie wyświetlić nawet 5 grafik, które przewija się za pomocą strzałek.

Efekty ico kopia copy 2

Starannie dobrane grupy docelowe, element innowacji oraz skuteczne treści marketingowe sprawiły, że rezultaty kampanii pozytywnie zaskoczyły klienta. Zyski, które były bezpośrednim wynikiem przeprowadzonej akcji, kilkukrotnie przewyższyły nakłady!

Chcesz zrealizować podobny projekt w swojej firmie?

INNE REALIZACJE