Jak pobiliśmy rekord sprzedaży w Game Dog Performance Nutrition?

Marka Game Dog Performence Nutrition od wielu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą suplementów diety dla psów. W swojej ofercie posiada m.in produkty wspomagające odporność, wzmacniające stawy i kości czworonożnych zwierzaków. Nasza kilkuletnia, owocna współpraca przeniosła się na obszar mediów społecznościowych. Przedstawione nam zadanie polegało na zwiększeniu sprzedaży flagowego produktu firmy: AniFlexi+, suplementu wspomagającego prawidłową pracę układu ruchu.

grafika
Problem ico kopia

Przedstawione nam zadanie polegało na zwiększeniu sprzedaży flagowego produktu firmy: AniFlexi+, suplementu wspomagającego prawidłową pracę układu ruchu.

Rozwiązanie ico kopia copy

Kilkumiesięczna kampania pozwoliła wykrystalizować najskuteczniejsze grupy odbiorców. To one pod wpływem prowadzonej akcji remarketingowej przyczyniły się do tego, że przychody ze sprzedaży stale rosną.

Efekty ico kopia copy 2

Odpowiednio przeprowadzona akcja promocyjna pozwoliła nam już w 4. miesiącu kampanii bardzo zbliżyć się do dotychczasowego miesięcznego rekordu sprzedaży, który 30 dni później pobiliśmy. Co nie mniej ważne, tendencja wzrostowa stale się utrzymuje, dając nadzieję na coraz lepsze wyniki w przyszłości.

Chcesz zrealizować podobny projekt w swojej firmie?

INNE REALIZACJE